Nike знову береться за старе. Тобто перевипускає легендарні моделі з минулого. На цей раз вийшла нова кольорова гама для Air Zoom Mercurial, яку назвали «Retro». Цей реліз – повернення до культового образу Air Zoom Mercurial VT 2001 року.

Nike Retro Air Zoom Mercurial Vapor XV SE

Nike Retro Air Zoom Mercurial Vapor XV SE – це сучасний прототип бутс Роналду Air Zoom Mercurial VT, який він носив на чемпіонаті світу в 2002 році. Тоді це забарвлення входило в «Generation Pack», а сьогодні оновлена ​​версія з металевим мідним забарвленням віддає шану цьому образу 20-річної давності.

бутси Nike Retro Air Zoom Mercurial Vapor XV SE

Air Zoom Mercurial VT з’явилися в рамках “Альфа-проекту” Nike, у якого на папері була проста мета – виявити та вирішити проблеми з продуктивністю продукту для спортсменів. Бутси виділялися фірмовим підписом із п’яти точок, де кожна точка представляла букву зі слова «Альфа».

Дивіться також: Найкращі форми ЧС-2022

Це був особливий образ у еволюції лінійки Mercurial, що триває, а сьогодні його зовнішній вигляд ретранслюється в «Retro» Air Zoom Mercurial Vapor XV. Новинка також поставляється з фірмовими п’ятьма точками “Alpha Project”, що з’являються як на п’яті, так і на устілці всередині + на носку.

Nike Air Zoom Mercurial Vapor XV SE Retro

Nike Air Zoom Mercurial VT відрізнявся повністю синтетичним верхом та першою змішаною підошвою Nike (метал та гума), яку вони назвали VT (Variable Turf). Шипі також були унікальними своєю трикутною формою і мали спеціальний інструмент для їх зняття. І, звичайно, підошва була оснащена повнорозмірним блоком Zoom Air.

ретро меркуріал вапор 15

Те саме формулювання «Zoom Air» з’являється на носінні Air Zoom Mercurial Vapor XV в тому ж місці, що і на оригіналі. Власне менший Swoosh на п’яті також знаходиться на рідному місці. З іншого боку, на прозорих панелях видно вставки Zoom Air, а мерехтіння на п’яті, що переливається, надає стильного вигляду новинці.