Швидкість витає у повітрі, оскільки компанія Nike представляє свою нову революційну модель Air Zoom Mercurial. Топові моделі Superfly IX та Vapor XV наступного покоління доповнені безліччю технологічних оновлень. Звичайно ж, насамперед акцент у цьому релізі робиться на технологію Zoom Air, розроблену спеціально для футболістів.

Nike Air Zoom Mercurial

Mercurial завжди був в авангарді інновацій, і тепер Nike відкриває новий розділ свого культового силуету. Бути Nike Air Zoom Mercurial черпають натхнення з легкої атлетики. Це натяк на те, що вони стали ще швидшими і легшими.

Новинки поставляються із абсолютно новим дизайном, запозиченими у Superfly VIII та Vapor XIV. Само собою, що дизайн тут відходить на другий план, тому що ставка робиться на технологічне оновлення для сезону 22/23 – технологію амортизації Air Zoom.

бутси Nike Air Zoom Mercurial

Nike Air Zoom Mercurial є природним продовженням концепції, вперше представленої на саміті інновацій два роки тому. Тоді було продемонстровано спеціальну версію Mercurial Air Zoom Ultra, а сьогодні, нарешті, ми отримуємо довгоочікуваний реліз.

Звичайно, це не вперше, коли лінійка Mercurial може похвалитися Zoom Air. Ця честь була зарезервована випуском 2001 року, але це перший випадок із іншим технологічним посилом.

Що нового?

Отже, найголовніше — шарнірна подушка безпеки Zoom завдовжки три чверті. Це перша у світі футбольна вставка Zoom Air від Nike, яка розташована безпосередньо всередині бутсової пластини.

підошва Air Zoom

Нова система амортизації Zoom має гнучкі канавки, які забезпечують гнучкість та природний рух стопи. Це необхідно, щоб найкраще відповідати потребам динамічного руху у футболі.

«Будучи спортсменом Mercurial, я завжди думаю про швидкість. Я хочу бути швидше за свого суперника», — сказав Кіліан Мбаппе, один з найкращих гравців, який гратиме в нових бутсах. «Найбільше мене схвилювало те, що ця технологія є революційною. Повітря це те, що створить для спортсменів Mercurial найкращі умови для виступів.»

Говорячи про низ новинки, важливо відзначити, що Air Zoom Mercurial представляє ще одну функцію — новий формат шипів Tri-Star. Новий дизайн шипа допомагає футболістам переміщатися в сторони для швидшої гри у всіх напрямках. Пластина також має прозоре вікно у передній частині стопи, щоб показати цю революційну «повітряну» секцію.

Технології верху

Завдання нових Nike Air Zoom Mercurial — збільшити швидкісні показники бутс. Однак при цьому важливо враховувати контроль м’яча, фіксацію та посадку стопи. Для цього Nike представила нову еволюцію Vaporposite, яку назвали Vaporposite+. Оновлений матеріал поєднує у собі шевронну сітку, яка покращує зчеплення, з підкладкою Flyknit. Вона допомагає контролювати м’яч на високих швидкостях. Верхня частина також має конструкцію SpeedCage, що забезпечує щільну посадку за будь-яких умов.

Коллін Едер, старший директор з футбольного взуття Nike, пояснив: «Під час спринту та різких рухів на високих швидкостях важливо, щоб футболіст відчував себе у бутсах у безпеці. Верх Vaporposite+ був додатково удосконалений, щоб забезпечити надійну посадку завдяки розробленій на основі даних швидкісній клітині, що забезпечує оптимальну підтримку стопи в тих областях, де футболісти найбільше цього потребують.»

Дизайн

А ще є ця нова нова естетика. Якщо ви не знали, що собою представляють ці бутси, то культовий логотип Swoosh, який зазвичай проходить з боків черевика, поступився місцем великому і сміливому брендингу «Air». Тепер він домінує у зовнішньому вигляді взуття, витіснивши свуш на зону шкарпетки.

Nike Mercurial Air Zoom

І так, офіційне забарвлення бутс – White/Off Noir/Coconut Milk. Ну, раптом комусь будуть цікаві й ці подробиці.

Нові Superfly IX і Vapor XV стали легшими, ніж їхні попередні покоління. Компанія Nike знову зняла трохи ваги без шкоди для комфорту та довговічності продукту. Загалом, це будуть найшвидші Mercurial на сьогоднішній день, що дійсно багато про що говорить. Mercurial завжди прагнули швидкості, і, мабуть, настав час для нових рекордів.