Карім Бензема виграв “Золотий м’яч”, на честь чого компанія adidas удостоїла його парою фірмових бутс. Модель X Speedportal.1 презентована у королівському вигляді з використанням золотого кольору та відмінних акцентів з посиланням на особливості французького нападаючого.

Фірмові бутси Бензема на честь Золотого м'яча

Карім Бензема був на голову вищий за конкурентів минулого року, забивши 15 голів у 12 матчах у Лізі чемпіонів і 27 у 32 матчах у Ла Лізі. У результаті француза по праву було нагороджено «Золотим м’ячем» 2022 року. І на ознаменування цієї події adidas надав нападникові його власне фірмове видання X Speedportal.

Бутси виглядають справді розкішно. Біла основа поєднується з золотим накладним малюнком на верхній частині. Золото продовжується і на підошві з хромованою обробкою, що переходить від п’яти до передньої частини стопи, де шипи також мають золотисті відтінки. На п’яті є фірмовий знак гравця у вигляді стилізованої версії імені «Бензема» із золотим м’ячем.

Крім бутс, adidas також надав Бензема золоту версію фірмової пов’язки, яку він носить на правій руці + спеціальну версію домашньої форми «Реала» цього сезону із золотим шрифтом для його імені на спині та спеціальним номером дев’ять, на якому зображено його обличчя.