Повернувшись на вершину Серії А, Мілан отримав нову домашню форму на сезон 22/23 завдяки технічним партнерам PUMA. Футболка має класичний дизайн з традиційними червоними та чорними смугами россонері. Однак шаблон цієї форми зовсім нетиповий.

Домашня форма Мілана 22/23

“Мілан” знову став чемпіоном Італії, і тепер клуб отримує нову домашню футболку від PUMA, яка відповідає традиціям та цінностям клубу. Вона нагадає новим уболівальникам про те, що мета клубу — показати клубні цінності новому поколінню «россонері». Тому дизайнери дозволили класичним шпальтам говорити самим за себе.

Домашня форма Мілана 2023

Це простий, але ефективний хід від PUMA, що поєднує багато поколінь «россонері» через їхню загальну любов до команди і того, що уособлює футболка.

Домашня футболка Мілана 2023

Чорна основа обрамляє культові чорні та червоні смуги у прогресивному підході до індивідуальності клубу. Джерсі прикрашений італійським триколором на манжетах рукавів та гербом Мілана на верхній частині спини. Він виготовлений з використанням технології ULTRAWEAVE — найлегшого та високоефективного матеріалу PUMA з будь-коли розроблених. З основою, вагою всього 72 грами, та зменшеною кількістю швів, футболка розроблена спеціально для оптимізації продуктивності. Вона дає гравцям повну свободу рухів.

Дивіться також: Домашня форма Мілана сезону 21/22