Компанія Puma днями представила домашню футболку Мілана сезону 21/22. При цьому вперше в історії Серії А нова форма буде представлена ​​спочатку жіночою командою. Чоловіча команда виступить у новій домашній формі 16 травня проти Кальярі на Сан-Сіро.

Домашня форма Мілана 21/22

Минулого сезону Puma здивувала Мілан одним з найяскравіших дизайнів своєї домашньої футболки. Цього сезону вони продовжили його ще одним яскравим дизайном, у якому переосмислили традиційну ідентичність клубу. Дизайн натхненний енергією, творчістю та стилем Мілана. Ну, і, звичайно ж, у новій стилістиці форми чітко читається класичне забарвлення клубу.

форма Мілана 2022

На футболці зображено знакові червоні та чорні смуги Мілана, виконані з різною шириною в єдиному симетричному дизайні. Вони символізують творчий баланс традицій та сучасності, що породжує новий Мілан — від поля до вулиць і до самого горизонту міста.

Домашня форма Мілана 2022

У міру того, як у місті з’являється обрій сучасних хмарочосів, з’являється новий настрій. Міланці стрімко сприймають міжнародний вплив, спрямовуючи погляд у майбутнє, прагнучи відкрити нову еру творчості та інновацій для незмінно елегантного мегаполісу.

“Мілан як клуб – це дзеркало енергії та духу Мілана”, – сказав Каспер Стілсвіг, директор з доходів Мілана. “Ми дуже пишаємося тим, що сьогодні запускаємо нашу нову домашню форму та вперше представляємо її на полі з нашою жіночою командою. Нова футболка Puma знову відображає справжню сутність Мілана, унікальне поєднання футболу, моди та культури, яке справді виділяє цей клуб та це місто.”