Надихаючись філософією молодості, сміливості та успіху клубу, а також орієнтуючись на культові дизайни минулого, компанія Adidas випускає нову домашню форму Манчестер Юнайтед для сезону 21/22. Футболка дебютувала 18 липня, коли МЮ зустрівся з «Дербі» у передсезонному товариському матчі.

Домашня форма Манчестер Юнайтед 21/22

Adidas представляє домашню футболку для нового сезону, орієнтуючись на три основні напрямки філософії клубу: молодість, мужність та успіх. Дизайн створює сучасний, але при цьому класичний зовнішній вигляд, показуючи тонку тональну картину зі смуг, вшитих у тканину. При цьому форма залишається класично червоною з посиланнями на історичне минуле клубу.

Читайте також: Домашня форма Манчестер Сіті на сезон 21/22

Ця філософія втілюється в життя за допомогою мантри «молодість, сміливість, успіх», що надрукована на шиї ззаду всередині майки, а смугастий дизайн продовжується і на шортах. Це данина моді у стилі 80-х, коли Adidas та Манчестер Юнайтед вперше об’єднали свої зусилля.

Домашня форма Манчестер Юнайтед 2022

Джерсі також відсилає до знаменитих сорочок з довгим рукавом, з білими манжетами та коміром, які носили у 1960-х роках. Для оновленого ностальгічного дизайну розробники використовують останні технології компанії – HEAT.RDY та KEEP COOL. Вони створені, щоб гравці відчували себе комфортно, сухо та впевнено під час гри.

Червоний диявол з’являється на спині футболки вперше в історії клубу. Легендарний логотип можна розглянути під коміром із круглим вирізом ззаду. Знак золотого диявола також нанесений на передню частину гетр.

Домашня футболка Манчестер Юнайтед 2022

Нова домашня форма Манчестер Юнайтед 21/22 стане першою в історії клубу, де буде новий спонсор — компанія TeamViewer. Нагадаємо, що оголошення про партнерство клубу із глобальною технологічною компанією відбулося у березні 2021 року.

Новий трикотаж виготовлений за технологією PRIMEGREEN, тобто із перероблених матеріалів з високими експлуатаційними характеристиками, що робить екологічність основою інновацій. Репліка форми пропонує аналогічні переваги завдяки включенню технології AEROREADY – FEEL READY, що забезпечує зручність та якісну вентиляцію, оскільки вона вбирає вологу та створює відчуття сухості.