Оцінивши стиль команди Коліна Белла кінця 60-х та початку 70-х років, компанія Puma випускає нову домашню форму Манчестер Сіті на сезон 22/23. У ній домінує традиційний небесно-блакитний колір, який поєднується з темно-бордовою обробкою, що є синонімом дуже успішної епохи.

Домашня форма Манчестер Сіті 22/23

У той час як футбольні фанати по всьому світу з нетерпінням чекають на драматичний фінальний день сезону, в якому Манчестер Сіті спробує завоювати чемпіонство, PUMA скористалася можливістю, щоб заглянути в майбутнє, представивши нову домашню футболку клубу для сезону 22/23 сезону.

Дивіться також: Домашня форма Манчестер Сіті на сезон 21/22

Домашня форма Манчестер Сіті на сезон 22/23 – спогад про дні слави 1967-1971 років. Тоді жодна команда не могла зрівнятися зі стилем та розв’язністю «городян». Їхній пас і рух, яскравий атакуючий футбол призвели до того, що команда виграла всі національні титули і завершила їх кубком європейських чемпіонів. Нова футболка натхнена саме цим класичним дизайном того часу.

Домашня форма Манчестер Сіті 2023

Команду кінця 60-х та початку 70-х років очолював ікона клубу – Колін Белл. Новий дизайн віддає шану легендарному гравцю, перегукуючись із класичним дизайном його епохи. Саме тому герб клубу розміщений у центрі разом із темно-бордовою обробкою.

Також відзначимо комір та манжети рукавів. Цей елемент стилю використовується як останній натяк на Белла, відомого фанатам як «Король Колін». Усередині вирізу горловини ви побачите логотип у вигляді корони. Загалом, вся стилістика повністю пронизана шаною до легенди клубу.

«Нова домашня форма Манчестер Сіті 22/23 – гідна данина поваги класичним стилям форми минулого. Ми хотіли надати футболкам, які носили з 1967 по 1971 рік, сучасний вигляд», – сказав Марко Мюллер, старший керівник відділу управління лінійкою продуктів Teamsport Clothing. «Бордове оздоблення було важливою деталлю, бо це був культовий колір, який можна було побачити на багатьох попередніх домашніх комплектах. Ця футболка — данина поваги командам минулого та захоплюючому вільному футболу нинішньої міської команди.»