На основі екологічності, компанія Nike представляє домашній комплект форми для Барселони на сезон 2021/22. Він привносить новий погляд у самобутність Blaugrana, відрізняється дизайном із переосмисленим розташуванням смуг та матеріалом, виготовленим із 100% переробленого поліестеру.

Домашня форма Барселони 21/22

Домашня форма Барселони 21/22 від Nike, яка базується на радикально новому підході до ідентичності каталонських гігантів, відрізняється дизайном з переосмисленим розташуванням смуг, натхненим гербом клубу.

Читайте також: Домашня форма Реал Мадрида на сезон 21/22

У новому дизайні елементи, з яких складається герб, поєднуються із квітами Blaugrana. На передній частині футболки зображений силует хреста Святого Георгія, покровителя Барселони та Ла-Сеньєри, каталонського прапора з відомими вертикальними смугами.

Домашня форма Барселони 2022

Клубні шорти наполовину сині, наполовину гранатові та поєднуються з відповідними смугастими шкарпетками, тоді як акценти блідо-слонової кістки включені в логотип Swoosh та написи на комплекті. Задня частина шиї надихнута клубною спадщиною — червоні смуги на жовтій основі.

Домашня футболка Барселони 2022

Безперечно будуть ті, хто підтримає спробу відійти від норми. Хтось, звичайно, скаже, що уникати класики — це неприйнятно. Проте клуб та Nike вирішили, що настав час для експериментів. Про це яскраво свідчить нова домашня форма Барселони 21/22, яка пішла трохи від класики, але все одно у своєму дизайні має багато посилань до історії клубу.

Півзахисник Френкі Де Йонг сказав про нову форму: «З того часу, як я приєднався до команди, фанати прийняли мене як свого рідного, і приємно бачити форму, яка відображає самобутність та цінності такого чудового клубу.»