Готуючись захистити золото Ла Ліги, Атлетіко Мадрид та Nike представили новий домашній набір форми на сезон 21/22. Це дизайн присвячений 75-річчю нинішньої назви клубу, де переосмислено перший червоно-білий дизайн форми зразка 1947 року.

Домашня форма Атлетіко Мадрид 21/22

Атлетіко Мадрид зміг минулого сезону обіграти Реал Мадрид та Барселону, а також здобути вищий титул Ла Ліги. Вже зовсім скоро вони намагатимуться захистити свій титул у наступній компанії. Наступного сезону також відзначається 75-річчя нинішньої офіційної назви клубу мадридського клубу. Компанія Nike використовувала це як натхнення для нової домашньої футболки, взявши дизайн формату 1947 року та надавши йому сучасного вигляду.

Домашня форма Атлетіко Мадрид 2022

Ця історична футболка була прикрашена центральною білою смугою, яка повертається до нового дизайну. На передній частині футболки також є величезна літера “А”, утворена центральними червоними смугами. Це ще одна данина поваги до спадщини Атлетіко Мадрид.

Домашня футболка Атлетіко Мадрид 2022

Завершують образ темно-сині шорти у поєднанні зі шкарпетками у синьо-білу смужку. Наслідуючи екологічний підхід бренду, нові форми, які гравці носитимуть на полі, а також репліки футболок для вболівальників, виготовлені зі 100% переробленої поліефірної тканини. Ця тканина буде виготовлена ​​з перероблених пластикових пляшок.