На відміну від недавно випущеного паку “Game Data”, adidas пропонує альтернативний варіант — “Shadowportal”. Він пропонує більш спокійний стиль для X Speedportal, Predator Edge та COPA Sense.

adidas Shadowportal Pack

Як і слід було очікувати, adidas випускає стриманішу версію свого спортивного комплекту після сплеску яскравих кольорів у попередньому паку. Гравці отримають помірно-стриману палітру кольорів, яка більше підходить під поняття «традиційного дизайну» бренду.

бутси adidas Shadowportal Pack

Яскраво забарвлений пак «Game Data» носитимуть спортсмени adidas, коли розпочнеться сезон 22/23. Однак він не всім сподобається. Саме тому відразу ж виходить альтернатива — Shadowportal Pack, який не повністю прибирає яскраві кольори, а обмежує їх лише допоміжною роллю на чорній основі.

пак Shadowportal Pack

Флагманом пака “Game Data” була новинка X Speedportal наступного покоління. Флагманом вона залишилася й у цьому релізі.

adidas X Speedportal Shadowportal

Офіційна гама кольорів цієї моделі вказана як «Core Black/Solar Red/Solar Green». Як і слід очікувати, чорний колір домінує у всьому зовнішньому вигляді, а червоний з’являється на трьох смугах у передній частині стопи. Зелений — очевидний натяк на стартовий колір бутс із пака “Game Data”. Він знаходиться на п’яті бутс, де знаходиться фірмовий знак «X».

adidas Predator Edge Shadowportal

Для Predator Edge ми отримуємо колірну гаму “Core Black/Team Solar Yellow/Solar Red”. При цьому жовтий виконує функцію брендингу на верхній частині. Це дозволяє червоному кольору просвічувати нижню частину передньої частини стопи. Все інше чорне, включаючи прогумовані ребра фірмового зонального скіна Predator Edge.

COPA Sense Shadowportal

Нарешті, COPA Sense виділяються палітрою “Core Black / Solar Red / Team Solar Green”. Тут червоний грає набагато важливішу роль, сяючи через п’яту, тоді як зелений обмежений лише внутрішньою устілкою. Відмінне поєднання кольорів, яке вже раніше використовувалося, і воно дуже зайшло гравцям.