Ці бутси вже давно ми бачимо на ногах багатьох гравців. Найбільше вони засвітилися на полях жіночого Євро-2022. Однак тільки сьогодні adidas нарешті офіційно випускають свій новий силует X Speedportal. Вага бутс знижена до 189 грам, що ще раз каже нам, що ця новинка призначена для швидкості.

Adidas X Speedportal

Adidas X Speedportal у стартовій колірній гамі “Solar Green/Core Black/Solar Yellow” було досить складно не помітити за останні кілька тижнів, коли вони були на ногах деяких гравців протягом усього Євро-2022. Тепер це офіційний реліз, і це флагман нового пакету «Game Data». У ньому також присутні Predator Edge і Copa Sense у другорядній ролі.

бутси Adidas X Speedportal

Ключовим моментом Adidas X Speedportal є те, що вони були розроблені для швидкості, залишаючись при цьому дуже зручними. Для німецького бренду це починалося з однієї з визначальних особливостей франшизи X – технології Speedframe, яка спочатку дебютувала у 2020 році у революційних бутсах Adidas X Ghosted.

підошва Adidas X Speedportal

Зараз силует знову змінюється і доповнюється легкою карбоновою підошвою. На підошві ми також відзначаємо новий багатовимірний дизайн шипа, який необхідний для швидкості в будь-якому напрямку, а не тільки для лінійного прискорення.

адідас спідпортал ікс

Як вже згадувалося вище, зі швидкістю також має бути на рівні й комфорт, що досягається за рахунок стабільності та якісної підтримки стопи. Для цього adidas створив нову високошвидкісну систему стабілізації, яка забезпечує підтримку, посадку та фіксацію стопи. Бутси оснащені «стабілізуючим крилом» та «опорною кліткою», які фіксують стопу всередині бутс, дозволяючи гравцям повністю зосередитися на грі.

Поки що про новинку мало інформації, але незабаром вона надійде на ринок СНД і ми зможемо зробити вже повноцінний огляд з розбором нових технологій. Тож слідкуйте за нашими оновленнями.