Новий пак від adidas під назвою “Game Data” офіційно випущений, хоча стилістику бутс вже всі давно бачили. У новий пак увійшли нові дизайни для Predator Edge і COPA Sense, а також для головної зірки цього релізу — нового силуету X Speedportal.

Adidas Game Data

В останні пару тижнів було досить складно не помітити пак adidas «Game Data», коли їх яскраві забарвлення з’явилися на полях по всій Англії під час жіночого Євро-2022. Тепер завіса офіційно піднята, і ми можемо познайомитися з повним паком. У ньому центральне місце займає наступне покоління франшизи X, а Predator Edge та COPA відіграють другорядні ролі.

Adidas X Speedportal

Звичайно, Adidas X Speedportal звертають на себе усю увагу. Бутси наступного покоління можуть похвалитися новими технологіями. Всі вони спрямовані на те, щоб зробити свого власника ще швидшим у всіх напрямках, зберігаючи при цьому високий рівень комфорту.

Це було досягнуто завдяки оновленій технології Speedframe, яка робить бутси легшими, а нова система стабілізації забезпечує бездоганну посадку та фіксацію стопи. Верх поєднується з покриттям Speedskin 2.0, яке забезпечує підвищений комфорт та найкращий контакт з м’ячем. Новинка виконана в кольоровій гамі “Solar Green/Core Black/Solar Yellow”, яку буде важко не помітити на всіх амбасадорах бренду.

Переходимо до «другорядних гравців». Predator Edge представлені в яскравій кольоровій гамі “Solar Red/Team Solar Green/Core Black”. При цьому “Solar Red” відіграє роль основного кольору, що домінує в зовнішньому вигляді бутс. Потім на нього накладається колір “Team Solar Green”, який просвічується через прогумовані ребра, а також через брендинг. Мабуть, це найкраще забарвлення цієї моделі, яке ми бачили з моменту запуску цього силуету.

Якщо змагатися з яскравості, то тут можуть посперечатися і оновлені COPA Sense у кольорі “Team Solar Yellow/Solar Red/Core Black”. Яскравий «Team Solar Yellow» як основний колір з чорними акцентами на комірі та підошві роблять цю модель максимально помітною. А спалахи червоного лише доповнюють і до того яскравий образ.

Загалом Adidas «Game Data» освіжають своїми яскравими забарвленнями це літо і натякають нам, що незабаром старт нового сезону в багатьох футбольних лігах. Ми вже готові, а ви?