Новий сезон – нові фірмові бутси для Ліонеля Мессі. Компанія adidas випускає модель Messi Balon Te Adoro, і це буде перше фірмове видання X Speedportal з моменту його випуску.

adidas Messi Balon Te Adoro X Speedportal

Ліонель Мессі, якому не звикати до незвичайних фірмових видань, отримує чергові фірмові бутси від adidas. Дизайн отримав назву “Balon Te Adoro”, що перекладається як “Я люблю тебе”. Він повторює дизайн фірмового видання “Mi Historia” (2014), який раніше перекладався виробником як “неперевершений” (нестримний).

бутси adidas Messi Balon Te Adoro X Speedportal

Дизайн побудований на кольоровій гамі «White/Core Black/Solar Red», з білим як основний колір. Червоний акцентує на собі увагу через яскраву підошву та слова, які обвивають основу стопи по колу.

підошва бутс Месси adidas X Speedportal

Таким чином, фірмовий знак “Три смуги” залишається на передній частині стопи, а логотип Мессі повинен задовольнятися лише “внутрішньою” роллю, що відображається на устілці.

бутси Месси adidas X Speedportal

Що ж, з огляду на минулі фірмові релізи для Мессі, цей виглядає одним із найяскравіших. Adidas Messi Balon Te Adoro X Speedportal безперечно увійдуть в історію, як і будь-яка фірмова модель аргентинця, але нам здається, що німецький бренд свою новинку X Speedportal ще випустить у фірмовому стилі і для інших своїх послів.