Журналіст Даніель Ріоло назвав Кіліана Мбаппе єдиною зброєю «ПСЖ».

“ПСЖ” поступився “Марселю” з рахунком 1:2 і вибув з Кубка Франції на стадії 1/8 фіналу. Мбаппе через травму не брав участі у матчі.

«Коли у вас є Неймар чи Мессі, навіть коли вони грають середньо, як у середу, вони завжди можуть щось вигадати чи відправити м’яч на відкритий простір Мендешу чи Хакімі. Головний сумнів був у можливості «ПСЖ» користуватися місцем.

Напевно, кожен у якийсь момент подумав, що якби там був Мбаппе, деякі простори парижани використовували б краще. Ми знаємо, що Мбаппе – єдина зброя «ПСЖ», у клубі немає іншого. Люди не завжди хочуть це чути, але є лише він.

Кіліан Мбаппе ЧС 2022

Без Мбаппе і з таким Марселем, здатним пресингувати по всьому полю без зниження інтенсивності, ми побачили те, що очікували. А саме перевершує “Марсель”, який не боявся навіть при грі один в один.

Неймар і Мессі намагалися прорватися, але їм заважали сміливі гравці «Марселя», які завжди хотіли добратися до м’яча та робили неймовірну роботу в центрі.

Все, що ми бачимо від «ПСЖ», всі недоліки, на які вказують весь тиждень, – це два нападаючі [Неймар та Мессі], які перегоріли. Вони здатні спалахувати, але в них нічого не залишилося. Більше немає найвищого рівня.

Вчора я казав, що немає жодного гравця «Марселя», гідного бути навіть на лаві запасних «ПСЖ». Це дратувало марсельців, які казали, що я перебільшую, бо є Пайєт. Цієї середи жодному гравцю «ПСЖ» не знайшлося б місця у складі «Марселя». Жодному.

Абсолютна трагедія в тому, що немає жодного футболіста «ПСЖ», якого я поставив би на місце гравця «Марселя». Це немислимо – сказати таке. І все ж таки це просте спостереження», – сказав Ріоло.