Європейська асоціація футбольних клубів (ECA) зробила заяву на тлі нової інформації щодо створення Європейської Суперліги.

ECA бере до уваги останні повідомлення з альтернативної реальності A22. У реальному світі викладена ними ідея вже була запропонована, обговорена та відкинута всіма зацікавленими сторонами у 2019 році.

Зараз має місце лише чергова спроба дестабілізувати конструктивну роботу, яка ведеться між реально зацікавленими в просуванні спільних європейських інтересів у футболі сторонами.

Європейська асоціація футбольних клубів виступила проти створення Суперліги

ECA є єдиною визнаною ФІФА та УЄФА організацією, що представляє клуби на європейському та міжнародному рівнях, а також єдиним органом, через який клуби мають право прийняття рішень, підтверджує своє неприйняття Європейської Суперліги та будь-яких подібних проектів.

За останні роки ECA досягла значного прогресу у співпраці з УЄФА, ФІФА, конфедераціями, національними асоціаціями, лігами, вболівальниками, гравцями та клубами всіх розмірів, працюючи на благо всієї європейської футбольної екосистеми.

Починаючи з 2024 року все більше клубів з величезної кількості країн братимуть участь у європейських чоловічих клубних змаганнях кожен сезон, посилюючи пристрасть до європейського футболу та значно збільшуючи обсяг доходів, що розподіляються. Значний прогрес можна побачити і в інших аспектах: від жіночого футболу, розвитку молоді та академій до фінансової складової та соціального впливу.

Ось так виглядають справжні зміни. Ми йдемо в майбутнє, коли це зробить A22? — свідчить офіційна заява організації, опублікована на офіційному сайті.