Надихнувшись силою Лос-Леонес, компанією New Balance була представлена ​​виїзна форма Атетик Більбао сезону 22/23 із яскравим графічним принтом у вигляді лева зі сміливими червоно-чорними тонами.

виїзна форма Атлетик Більбао 22-23

Атлетик Більбао відомий своєю пристрастю та гордістю, які зосереджені навколо того, що означає бути частиною клубу – від гравців до вболівальників. Дизайн нової виїзної футболки клубу від New Balance, представленої в кольорі Magnet Grey, заснований на цьому зобов’язанні. Також він є даниною запеклого духу команди та потужного реву підтримки з боку регіону Басків.

Сорочка має круглий комір зі срібною обробкою, а чорні рукави доповнені за стилістикою відповідними червоними в’язаними шортами та шкарпетками. New Balance Football використовує передові технології дизайну у всіх джерсі 22/23 років, щоб забезпечити чудові характеристики. Усі форми розроблені з використанням інноваційної технології NB Dry, щоб гравці почувалися максимально комфортно.

Іньїго Мартінес сказав: «Мені дуже подобається новий дизайн, тому що він показує, що означає бути частиною сім’ї Athletic Club. Важко висловити словами, що значить грати за цю команду, але я з гордістю носитиму цю нову футболку наступного сезону, як і решта команди».