PUMA випускає виїзну форму Манчестер Сіті для сезону 22/23, натхненну абсолютним майстер-класом Малкольма Еллісона у 60-х роках.

Виїзна форма Манчестер Сіті 22/23

Нову домашню футболку «Манчестер Сіті» було створено з дизайном, натхненним командою Коліна Белла кінця 60-х і початку 70-х років. Саме в цю епоху PUMA знову поринає, щоб презентувати нам новий дизайн. Нова виїзна форма Манчестер Сіті 22/23 повертає стилістику, яка стала культовою в 1969 році, хоча вона і зазнала доопрацювання.

Гостьова форма Манчестер Сіти 2023

Тоді «Сіті» привернули увагу своїм технічним футболом та новим сміливим дизайном смуг. Придумані легендарним Малкольмом Еллісоном вертикальні червоно-чорні смуги виявилися тріумфальними у фіналі Кубка Англії 1969 року, а також у фіналах Кубка Ліги та Кубка володарів кубків 1970 року, завоювавши своє місце серед фаворитів уболівальників.

Виїзна форма Манчестер Сіті 2023

Ці червоно-чорні смуги, які востаннє з’являлися понад десять років тому у сезоні 2011/12, тепер повертаються, вдихаючи нову енергію у класичний дизайн. Червоно-чорні смуги вперше спускаються футболкою під кутом, натхненні гербом клубу і трьома річками Манчестера.

Так, незвично бачити синій Манчестер у такому червоному забарвленні, але 2022 знаменується поверненням у минуле. Не здивуємося, якщо PUMA і, умовно, тренувальний та для єврокубків комплекти зробить з відсиланням на минулі знамениті форми клубу.