Компанія Adidas презентує виїзну форму мюнхенської Баварії на сезон 22/23. У ній біла основа доповнена золотими акцентами. Це справжній царський дизайн, який підходить для чемпіонів Бундесліги.

Виїзна форма Баварії 22/23

Небагато команд можуть похвалитися перемогою в лізі десять разів поспіль. І хоча деякі можуть сказати, що це робить Бундеслігу трохи нудною та передбачуваною, все одно вона вважається однією з найсильніших у Європі. Перемагати щоразу там – це величезна праця. І ця велика праця відзначається компанією adidas. Вона одягає чемпіонів на виїзні матчі у декадентський біло-золотий стиль.

Виїзна форма Баварії 2023

На додаток до вже випущеної домашньої футболки, в якій червона основа з’єднана з білими обручами різної товщини, виїзна футболка має світліший тон. Однак це забарвлення часто використовується «Баварією» для своїх виїзних чи третіх футболок.

Виїзна футбока Баварії 2023

Чистота дизайну – це порядок денний для мюнхенців. Біла основа відмінно поєднується із металевими золотими деталями у вигляді логотипу з трьома смугами, спонсорського та клубного герба. Це образ, гідний королів Німеччини.