Якщо ви шукали ще одного доказу того, що Аякс не робить поганих комплектів, ви його знайшли. Амстердамський клуб був благословенний ще одним приголомшливим виїзним дизайном від adidas для майбутньої кампанії 22/23. Новий погляд на нову добу.

Виїзна форма Аякса 22-23

Як і на новій домашній футболці, на виїзній футболці “Аякса” зображено хрести Андреаса на гербі Амстердама. Шанувальникам чемпіонів Eredivisie не доведеться довго чекати, щоб побачити нову форму в дії, оскільки «Аякс» розпочне свій сезон у лізі поїздкою до «Фортуни Сіттард» наступних вихідних.

Партнерство між «Аяксом» та adidas є одним із найстабільніших у грі, коли йдеться про гарні футболки, і нова виїзна форма не суперечить цій тенденції.

Виїзна футболка темно-синього кольору відрізняється привабливими деталями на рукавах та комірі, на яких зображені хрести Андреаса з відтінком золота. Герб клубу та логотипи спонсорів також набувають золотистого відтінку, а червоні спалахи віддають шану основним кольорам клубу. По суті, це скромний претендент на комплект форми сезону.