Компанія Adidas презентує домашню форму Аякса на сезон 22/23 з тонким відтінком золота, що відображає як минулий, так і справжній успіх клубу. Футболка, виконана в традиційному стилі, відрізняється тонкими смужками на білій частині, які можна побачити лише при ближньому розгляді.

Домашня форма Аякса 22/23

Минулого сезону “Аякс” завоював свій останній титул Eredivisie, і adidas швидко відобразив цей успіх, а також успіх, який клуб мав у минулому. Це відображено у тонкій інтеграції золотого кольору. Цей колір доповнює три чемпіонські зірочки над лого клубу.

Домашня форма Аякса 2023

Футболка представлена ​​у традиційному та безпомилковому стилі Аякса. Червоний центр, як завжди, обрамлений білим. Золото використане зі смаком, з тонкими штрихами на комірі та манжетах, а також у контурах головних спонсорів Ziggo та GigaNet. Домашня форма Аякса 22/23 має повний золотий принт на спині.

Домашня футболка Аякса 2023

Крім того, футболка має V-подібний комір із різними оригінальними деталями. Виділяється світла тонка смужка у білій частині сорочки та три хрестики Андреаса на внутрішній стороні коміра. В рамках постійного прагнення adidas до екологічності комплект виготовлений із 100% переробленого матеріалу.