Повертаючи комбінацію кольорів, яка востаннє використовувалася в сезоні 19/20, PUMA і Валенсія вирішили не сильно морочитися над дизайном нової виїзної форми для сезону 22/23.

Виїзна форма Валенсії 22/23

Слідом за новою домашньою футболкою “Валенсія” представила свою нову виїзну форму на сезон 22/23 від PUMA. Вона пропонує ту комбінацію кольорів, яка буде знайома фанатам клубу. Дизайн є поєднанням чорного і помаранчевого кольорів. Він відсилає до культового Mestalla, що наближається до свого 100-річного ювілею.

Виїзна форма Валенсії 2023

Виїзна форма Валенсії 22/23 має чорну основу із сублімованою сірою графікою спереду, натхненною формою «Местальї». Помаранчевий колір з’являється на комірі, манжетах, брендингу, спонсорі та гербі клубу, разом створюючи досить унікальний вигляд для команди Ла Ліги.

Виїзна футболка Валенсії 2023

Як правило, такі прості дизайни найбільше заходять фанатам. Тим більше поєднання чорного з помаранчевим — це виграшний варіант, приємний для ока і сприйняття загалом. Цей комплект має стати популярним, тим паче у минулому команди вже був аналогічний успішний дизайн.