Натхненний формою клубу 1881/82 років бренд Hummel випускає виїзну футболку Евертона для сезону 21/22. Цю форму носитиме перша команда у недільному фінальному матчі Прем’єр-ліги на виїзді з чемпіонами Манчестер Сіті.

Виїзна форма Евертона 21/22

Виїзна форма Евертона сезону 21/22 від Hummel вийшла практично в тому самому стилі, який носила команда в 1881/82 роках. Цей період часу отримав прізвисько «Чорна стража» завдяки зовнішній схожості нової форми з обмундируванням 3-го батальйону Королівського полку Шотландії. Ідея створення саме такого дизайну прийшла після закликів фанатів відтворити шановану ними форму та відзначити роль клубу, як стовпа спільноти АПЛ протягом понад 140 років.

Виїзна форма Евертона 2022

На чорній футболці видно яскраву помаранчеву лінію, що рухаэться від плеча до стегна. Цим же кольором відзначений головний спонсор клубу, а ось знамениті шеврони та логотип Hummel виконані у сірих тонах, а не у культовому білому. Це вже невеликий відхід від традицій, але в такому виконанні виїзна форма Евертона 21/22 виглядає гармонійно з перевагою двох основних кольорів.

Виїзна футболка Евертона 2022

В рамках ініціативи Everton for Change, прихильності клубу до скорочення викидів вуглекислого газу та переробки матеріалів, домашня та виїзна форма Евертона 21/22 знову будуть екологічно безпечними. При цьому команда стане першою, хто використовуватиме технологію Hummel ECO8. Вона означає, що кожна футболка виготовляється з високоякісного поліестеру, що виробляється із восьми перероблених пластикових пляшок.

У наборах також використовуватиметься технологія сухого барвника HUMMEL ZEROH2O. Це новаторський процес, що забезпечує нульове споживання води, нульові сточки та 50-відсоткове зниження енергоспоживання на етапі завершення виробництва.