Повертаючись до випробуваної формули, компанія Nike випускає виїзну форму Челсі для сезону 21/22, в якій “сині” знову в жовтому кольорі, а чорні смуги в тонку смужку є ще одним натяком на минуле клубу.

Домашня футболка Челсі 21/22 стала одной з найбільш спірних у майбутньому сезоні. Це дикий дизайн, що відхиляється від традицій на користь чогось свіжого. Але там, де це відкриває нові горизонти, нова виїзна форма грає стилем із поверненням до жовтих та горизонтальних смужок. Деталі в тонку смужку — це данина минулим формам, але вони оновлені завдяки поєднанню з чорним кольором, що втілює цю нову еру юнацької енергії, що захопила клуб.

Ще одна важлива поправка — нова футболка поєднуватиметься з чорними шортами та жовтими гетрами. Слоган «Гордість Лондона» також присутній на внутрішній стороні футболки як фінальний знак.

Виїзна футболка Челсі 2022

Нова виїзна форма Челсі 21/22, яку гравці носитимуть на полі, а також копії футболок для вболівальників, виготовлено зі 100% переробленого поліестеру. Він, як ви вже розумієте, виготовляється із перероблених пластикових пляшок. Це дозволяє всім комплектам забезпечувати максимальну продуктивність при одночасному зниженні впливу на навколишнє середовище.

Мейсон Маунт сказав про нову форму наступне: «Коли ви дивитеся на минуле клубу, ви завжди згадуєте жовті форми наших героїв, які мали великий вплив. Як і гравці, я відчуваю, що ми можемо зробити те саме і створити ще більше особливих моментів у цьому новому наборі!»