Боруссія Дортмунд і Puma представили нову виїзну футболку клубу в забарвленні “Сталевий сірий” на сезон 2021/22. Джерсі покривають безперервні бічні шеврони, які доповнюють чорні шорти та такого ж кольору гетри.

Виїзна форма Боруссії Дортмунд 21/22

Після того, як у травні клуб презентував нову домашню футболку, компанія Puma випустила нову виїзну форму на майбутній сезон. Незважаючи на прізвисько клубу, єдиний жовтий колір можна побачити через герб клубу та спортивний бренд, залишаючи решту дизайну у відтінках чорного та сірого. Спонсор знову не вписується в загальну картину стилістики, сильно виділяючись білою плямою.

Поряд із розрізненим шевронним візерунком на плечах з’являються дві чорні вставки. Футболка поєднує в собі 100% перероблений поліестер з передовою технологією терморегуляції PUMA dryCELL, щоб забезпечити безкомпромісну посадку та мобільність, зберігаючи спортсменів сухими та в комфорті. Джерсі поєднує надлегку жакардову структуру із задньою частиною для покращення повітропроникності під час інтенсивних тренувань. Комплект завершується чорними шортами та чорними гетрами.