Барселона та компанія Nike представили нову гостьову футболку сезону 21/22, у дизайні якої поєднуються знакові синій та червоний кольори клубу, щоб надати їм неповторної індивідуальності під час виїзних матчів.

Виїзна форма Барселони 21/22

Яскраво-фіолетовий колір, створений злиттям класичного синього та червоного, дає гарний, модернізований та пастельний вид виїзної форми. Якщо нам не зраджує пам’ять, подібна стилістика вже простежувалася раніше, але цього разу виглядає по-особливому.

Виїзна форма Барселони 2022

На цей раз ставка робиться на молодь, яка є пульсом міста, і водночас спрямовує сигнал на користь розширення прав та можливостей жінок. Це, безумовно, смілива спроба, яка обов’язково призведе до поділу думок, як це вже сталося з новою домашньою футболкою клубу.

Дивіться також: Домашня форма Барселони сезону 21/22

Цей колір і виконання обробки відповідають традиції блауграни, бічні смуги позначають ключові кольори клубів, а в терміни «tots units fem force» і «totes unides fem force» перекладаються як «разом сильніше». Що ж, цілком символічно. При цьому ці вирази будуть розділені відповідно для чоловічої та жіночої версії форми.

Виїзна футболка Барселони 2022

Свуш та клубна емблема виконана монохроматично. Це означає, що для кожного образу є свій колір залежно від кута, під яким дивитися на емблему. Усередині футболки також захована різнокольорова райдужна нитка, що відображає естетику значка. Вона доповнена відомими квітами Senyera на вирізі, що доповнюють сучасну фіолетову уніформу.

«Думаю, нашим юним фанатам виїзна форма Барселони 21/22 сподобається. Вона така свіжа і відрізняється від усього, що я коли-небудь бачив», — каже Айтан Бонматі. «У кожному образі ви знайдете складніші деталі, і це ідеальна форма для представлення цього дивовижного клубу з його багатою історією.»