Nike випускає третю форму Тоттенхема на сезон 22/23, завершуючи тим самим гардероб команди. У центрі нового дизайну виявився хвилястий малюнок, що робить цей комплект найсміливішим для клубу з Північного Лондона, якщо розглядати всі їхні дизайни на цей сезон.

Третя форма Тоттенхема 22/23

Домашня футболка «Шпор» сезону 22/23 представила традиційний дизайн із акцентом вольта, щоб відрізнити її від того, що було раніше. Виїзна форма продовжила цей вольтовий акцент на основі темно-синього блакиту з чорними рукавами. Все досить буденно в порівнянні з виїзною формою минулого сезону. На тлі нудних основних комплектів, третя форма Тоттенхема 22/23 виглядає справді круто і в дусі клубу.

Третя форма Тоттенхема 2023

Бірюзовий колір межує з чорним на комірі та манжетах, але вся річ у тому графічному виконанні, яке домінує на тілі футболки. Форма прикрашена білими акцентами на логотипі, спонсорі та монохромному гербі клубу. Все це зливається в єдиний футуристичний образ, який, напевно, стане найпопулярнішим серед фанатів.

Третя футболка Тоттенхема 2023

Як і всі основні випуски футболок Nike сезону 22/23, третя футболка Spurs представлена ​​в новому автентичному шаблоні Nike Vaporknit 22/23 з новим малюнком в’язання. Це шаблон чемпіонату світу з футболу 2022 року, який Nike використовуватиме для майбутнього турніру у Катарі. Сучасна модель, що облягає, забезпечує більш динамічні рухи завдяки розрізам панелей, натхненним компресійним одягом базового шару.