Після старту футбольної компанії 22/23 у Франції Kappa представляє третю футболку «Монако» цього сезону. Вперше у своїй історії клуб представляє свою форму у фіолетовому кольорі. Цю футболку одягнуть у матчі проти Ланса у суботу, 20 серпня.

Третя форма Монако 22/23

«Монако» та Kappa плідно співпрацювали протягом останніх трьох років. Вони продовжать це робити і у сезоні 22/23. Два бренди дуже намагалися у своїй роботі передати дух клубу та елегантність князівства, тому не дивно, що вони хочуть відкривати нові обрії. Звідси ми й бачимо новий колір, що ніколи раніше не носили монегаски.

Третя форма Монако 2023

Третя форма Монако 22/23 вперше в історії клубу прикрашена світло-фіолетовим кольором і включає малюнок «тон в тон» на передній частині футболки. Він ретельно та елегантно відтворює діаманти на гербі князівства. Все це поєднується з тонкими діагоналями, а також із символом клубу, який існує понад шістдесят років.

Третя футболка Монако 2023

Емблема AS Monaco нанесена на боці серця у білому монохромному кольорі, як і Kappa + головний спонсор. Форма виготовлена ​​за фірмовою технологією Kappa Kombat Pro System, яка є синонімом надміцного, еластичного та дихаючого матеріалу.

Дивіться також: Домашня форма Монако на сезон 22/23

Для Монако це, звичайно, футуристичний зовнішній вигляд і така вибухова графіка клубу не властива. Проте клуб змінюється та експериментує з новими образами. Що ж, побачимо, як новий стиль оцінять фанати і наскільки це вплине на продаж футболок.