Нова домашня форма Монако 22/23 виходить якраз до четвертого року співпраці клубу з компанією Kappa. Реліз поєднує у собі фірмовий стиль бренду та елегантність князівства. Звісно, ​​не забули і про самобутність клубу, що виражена у його рідних кольорах.

Домашня форма Монако 22/23

Монако в новому сезоні матиме дуже своєрідний зовнішній вигляд, що характеризується широким розмахом червоного на білому тлі. Цю ідентичність важко зберегти свіжою, і цього сезону технічний спонсор Kappa вирішив додати тонку фірмову деталь, щоб виділити її серед минулих дизайнів. Ця деталь полягає у виносці “Rise.Risk.Repeat.” та у бренді клубу. На цей раз акцент на ці деталі були зроблені на червоній частині дизайну футболки.

Rise.Risk.Repeat.” – «Зростання. Ризик. Повторення».

Бренд підкреслює бойовий і зухвалий дух Монако, і він святкує свій річний ювілей. Тому цілком доречно, що слоган включений у саму тканину сорочки цього сезону. Відповідно до дизайну, придуманого принцесою Грейс, сорочка елегантно поєднує в собі культову червоно-білу діагональ – символ клубу протягом понад 60 років.

Домашня футболка Монако 2023

Omini зображений у білому монохромному кольорі на грудях та рукавах, а герб клубу прикріплений силіконом з боку серця, як і монегаська корона на спині сорочки на задньому комірі. Усередині тонкого V-подібного вирізу написано Rise.Risk.Repeat. Чи мало символізму та логотипів?

Домашня форма Монако 2023

Сорочка виготовлена ​​з використанням тканини KOMBAT PRO 2023. У ній використовується технологія Kombat Pro System, що забезпечує комфорт та продуктивність завдяки надміцному, еластичному та дихаючому матеріалу. Тішить, що компанія Kappa так активно повернулася у світ футболу, дивує нас своїми дизайнами.