Натхнена містом, компанія PUMA випускає третю футболку Мілана 22/23 оливково-зеленого кольору із зображенням прапора Мілана в тон і монохромною версією клубного герба.

Третя форма Мілану 22/23

Закриваючи гардероб для чинних чемпіонів Серії А, PUMA випустила третю футболку “Мілана” для сезону 22/23. Вона виглядає зовсім інакше, ніж те, що було раніше. Поряд із класичним виглядом домашньої футболки та ретро-стилем виїзного комплекту, новий третій варіант представлен в оливково-зеленому кольорі із зображенням прапора Мілана в тон та монохромною версією клубного герба.

Третя форма Мілану 2023

Дизайн доповнений чорною окантовкою на комірі та манжетах + неоново-жовтими акцентами на спонсорі. Третя форма Мілана 22/23 виготовлена ​​на 100% з переробленого матеріалу, за винятком оздоблення та прикрас. Крім цього, футболка виготовлена ​​з використанням технології ULTRAWEAVE – найлегшого та високоефективного матеріалу з будь-коли розроблених PUMA. З основою, яка важить лише 72 грами, та зменшеною кількістю швів, футболка розроблена спеціально для оптимізації продуктивності, надаючи гравцям повну свободу рухів.

Третя футболка Мілану 2023

Каспер Стілсвіг, директор з доходів AC Milan, прокоментував цей реліз:

«Ми дуже раді представити сьогодні наш третій комплект, який завдяки фантастичній роботі нашого партнера PUMA поєднує нашу спадщину і наш новаторський дух. Переосмисливши деякі символи міста у сучасному стилі, ми вважаємо, що змогли створити унікальний продукт, який можна носити як на футбольному полі, так і поза його межами».