Це сміливо, це яскраво, але це не у стилі минулої команди Фергюсона. Приблизно так висловились фанати, коли побачили, як виглядає третя форма Манчестер Юнайтед на сезон 22/23. Однак ми вангуємо, що саме цей комплект стане найпопулярнішим на вулицях міста, оскільки він реально стильний та підкуповує своєю яскравістю.

Третя форма Манчестер Юнайтед 22/23

Над формою «Юнайтед» на сезон 22/23 не жартував лише ледачий. В основному головною темою жартів та обговорення був новий комір. Третя форма Манчестер Юнайтед 22/23 продовжує цю тему, але з простим додаванням геометричного малюнка. На відміну від домашнього та виїзного комплекту, цей малюнок поширюється по всій поверхні футболки. Це робить образ цілісним і не дозволяє загострювати увагу лише на комірі.

Третя форма Манчестер Юнайтед 2023

Зелений колір або як його правильно називають “Solar Slime green” з’являється вперше в історії МЮ. Це викликає розбіжності, але, погодьтеся, клубу потрібно експериментувати з дизайном і цей варіант із зеленим не такий вже й поганий.

Запасна форма Манчестер Юнайтед 2023

Хоча зелений колір ніколи раніше не використовувався як суцільний джерсі, він тісно пов’язаний з історією «Манчестер Юнайтед». Він став частиною деяких з найпрестижніших моментів в історії клубу, перетворившись із традиційного забарвлення воротарської форми на помітніший колір футболки за межами поля в останні роки.