New Balance представляє третю форму Лілля на сезон 22/23, на якій чорна основа підкреслюється візерунком Dogues, що повторюється, з золотими обрисами. При цьому ставка робиться на гербі клубу, до якого дизайнери хочуть прикувати всю увагу.

Третя форма Лілля 2023

У новий сезон New Balance відправляє команду за вже знайомою схемою, де чорний поєднується із золотом. Ми таке у Лілля вже бачили раніше, але цього разу дизайн відрізняється градуйованим розташуванням догів із золотими контурами. LOSC Lille’s Mastiff уособлює дві цінності клубу – силу та войовничість.

Третя форма Лілля 22-23

Ці символи відображені у графіці, яка стає більш помітною у міру того, як ви піднімаєте свій погляд вгору по футболці. Це перший випадок за довгий час, коли «Дог» з’являється на формі. Однак з моменту заснування клубу він був важливим символом, який поєднує гравців та вболівальників як одну сім’ю.

Третя футолка Лілля 2023

Брендинг, спонсор та герб клубу також виконані із золота, щоб завершити образ. Яскрава окантовка рукавів червоного кольору, характерного для клубу, прикрашена золотими акцентами на трикотажних шортах та шкарпетках.

Дивіться також: Домашня форма Лілля на сезон 22/23

New Balance Football використовує передові технології дизайну для всіх джерсі 22/23, щоб забезпечити чудові характеристики. Третя форма Лілля 22/23 була розроблена за допомогою інноваційної технології NB Dry, щоб допомогти гравцям залишатися свіжими та сухими.