Надихнувшись переможною кампанією сезону 2011/12, компанія New Balance представила домашню футболку Лілля на сезон 22/23.

Домашня форма Лілля 22/23

Можна з упевненістю сказати, що захист титулу «Лілля» у Лізі 1 минулого сезону пішов не за планом. Але це вже у минулому. Наразі команда переключила увагу на майбутній сезон. Оптимізму додає нова домашня форма Лілля 22/23 від New Balance. Дизайн футболки натхнен сезоном 2011/12, коли нещодавно короновані чемпіони надихнули нове покоління юних футбольних уболівальників.

Домашня форма Лілля 2023

Індивідуальний дизайн демонструє сміливий принт у темно-синьому та білому кольорах на тлі традиційної фірмової червоної основи клубу. Це свіжий погляд на традиційну домашню футболку минулого сезону. Також в образ додані комір із вставками + рукави з манжетами. Шорти та гетри у стиль футболки закривають новий комплект.

Домашня футболка Лілля 2023

Генеральний менеджер New Balance Football Кенні МакКаллум додав:

«На вулицях Лілля вирує справжня енергія, а клуб оточує величезне відчуття можливостей. New Balance хотів, щоб домашня форма стала частиною цього руху. Дизайн відображає молоду команду у жвавому місті, яка грає у гру по-своєму, незважаючи на минуле».