Nike випускає третю футболку “Барселони” на сезон 22/23. Презентовано спрощений дизайн, у якому збережено традиційні кольори клубу. Світло-сіра основа перекривається перехресною графікою, що складається з класичного синьо-червоного поєднання синього та червоного. І цей хрест тут з’являється недарма.

Третя форма Барселони 22-23

Варіанти форм «Барселони» покращилися порівняно з тим, що було минулого сезону. Цього разу на нас чекала більш традиційна домашня футболка, а також експеримент із золотом у виїзному комплекті. До цієї пари приєдналася зовсім інша третя футболка, яка, як і раніше, несе в собі спрощений шарм. В основі нового дизайну Creu de Sant Jordi. Це хрест Сан-Жорді, який було вручено клубу 30 років тому.

Третя форма Барселони 2023

У 2022 році виповнюється 30 років від дня вручення згаданого хреста урядом Каталонії футбольному клубу «Барселона» на знак визнання його внеску у покращення суспільства та його провідної ролі у просуванні спорту.

Третя футболка Барселони 2023

На відміну від минулого сезону, третя форма не буде ексклюзивною для європейських змагань, а чергуватиметься з першою та другою формою на різних турнірах.

Як і всі основні випуски футболок Nike на 22/23, третю футболку «Барси» представлено в новому автентичному шаблоні Nike 22/23 Vaporknit з новим малюнком в’язання. Це шаблон чемпіонату світу з футболу 2022 року, який Nike використовуватиме для майбутнього турніру в Катарі. Сучасна модель, що облягає, забезпечує більш динамічні рухи завдяки розрізам панелей, натхненним компресійним одягом базового шару.