Черпаючи натхнення з усіх золотих медалей, зібраних 30 років на Олімпійських іграх, Nike представляє виїзну форму Барселони на сезон 22/23. Як ви вже зрозуміли, вона повністю виконана у золотому кольорі.

Виїзна форма Барселони 2023

Цього року Барселона святкує 30 років, як місто приймало у себе Олімпійські ігри. І щоб відзначити цю подію, компанія Nike спершу розробила дизайн домашньої футболки Барселони 22/23, а тепер випускає і виїзний комплект. І для футболки, яку каталонський клуб носитиме на виїзді, є особливий момент, який вплинув на дизайн. Не треба бути генієм, щоби зрозуміти, що цей момент — золоті медалі.

Крім суцільного золотого кольору, характерного для всього комплекту, в дизайні присутні кольори п’яти олімпійських кілець. Вони нанесені на манжети рукавів та гетри.

Виїзна футболка Барселони 2023

І це ще не все. Верх футболки прикрашений сублімованою картою міста Барселони в стилі, що мало чим відрізняється від футболки Atletico Mineiro Manto Da Massa 2021 року. І це виглядає справді стильно.

Виїзна форма Барселони 22-23

Як і всі основні випуски футболок Nike на сезон 22/23, виїзна форма Барселони представлена ​​в новому автентичному шаблоні Nike 22/23 Vaporknit з новим візерунком в’язання. Це шаблон Чемпіонату світу з футболу 2022 року, який Nike використовуватиме для майбутнього турніру у Катарі. Сучасна модель, що облягає, забезпечує більш динамічні рухи завдяки розрізам панелей, натхненним компресійним одягом базового шару.