Компанія adidas найняла амстердамський модний лейбл Daily Paper, щоб закінчити формувати гардероб для Аякса на майбутній сезон.

Третя форма Аяксу 22/23

Третя форма Аякса 22/23 – це приклад того, як клуб та спортивний бренд можуть завжди робити якісно. Останній комплект вийшов за підтримки найшвидшого модного лейблу в Європі — Daily Paper. І повірте, він наклав свій унікальний відбиток на дизайн.

Третя форма Аяксу 2023

Після всієї улюбленої третьої футболки минулого сезону потрібно було зробити щось на тому ж рівні. І ми здобули ще один нетиповий дизайн для Аякса. Ця форма присвячена унікальній культурі вуличного футболу Амстердама та його золотому поколінню. Цим визнається його вплив на почуття приналежності та спільності в Амстердамі.

Третя футболка Аяксу 2023

У новому комплекті світло-золота основа з’єднана із чорно-червоною смугою по центру, що створює образ, що нагадує класичний дизайн домашнього комплекту. Білі акценти використовуються на комірі, брендингу з трьома смугами на плечах та грудях. Також білим відображено спонсор та герб клубу.

При найближчому розгляді видно димчасто-чорні водяні знаки дев’яти найвідоміших вуличних футбольних полів Амстердама.

Роздрібна версія комплекту матиме напис Daily Paper під гербом Ajax як на майці, так і на шортах. Через правила керівних органів бренд Daily Paper та деталі на шиї не будуть видно на офіційних комплектах, які одягає команда на полі.