Серйозні звинувачення з форварда «Манчестер Юнайтед» Мейсона Грінвуда було знято, але його майбутнє в клубі залишається на волосині. Грінвуда звинуватили у спробі зґвалтування, контролю та примусу, а також у нападі, але 2 лютого Королівська прокуратура зняла всі звинувачення.

Грінвуд, випускник академії, який провів понад 100 матчів за першу команду «Юнайтед», не грав із 22 січня 2022 року, і нині клуб проводить внутрішнє розслідування.

Що відбувається з Мейсоном Грінвудом

Згідно з ESPN, «червоні дияволи» проведуть консультації з «лідерськими групами» чоловічих та жіночих команд, щоб оцінити їхні думки щодо потенційної реінтеграції Грінвуда.

«Немає колективного погляду»

«Джерела повідомили ESPN, що, хоча гравці не висловили колективної думки, деякі люди мають побоювання з приводу повернення Грінвуда в клуб», — пишуть вони. «Ключові партнери стежать за внутрішнім розслідуванням і ухвалять рішення про свої стосунки з клубом, як тільки буде ухвалено рішення про майбутнє Грінвуда».

Очікується, що це рішення не буде оприлюднено до літа, оскільки Юнайтед зацікавлений у тому, щоб Ерік тен Хаг не відволікався у другій половині сезону.

На даний момент Грінвуд залишається за контрактом із зарплатою 100 000 фунтів стерлінгів на тиждень. Його контракт, що діє, діє до 30 червня 2025 року з можливістю продовження ще на один сезон.

Ще невідомо, чи відпустить «Юнайтед» Грінвуда, але має інших потенційних шанувальників, якщо він буде наданий безкоштовно або іншим чином.

Турецька команда «Фенербахче» — останній клуб, пов’язаний із переходом на колишнього гравця збірної Англії, і, як повідомляється, клуб готовий зіткнутися з критикою, яка може виникнути через придбання Грінвуда.

«Юнайтед» публічно заявив, що не бажає давати коментарів, крім того, що вони проводять вищезгадане розслідування, оскільки вони готуються битися з «Барселоною» у Лізі Європи у четвер.