Огляд бутс Puma Ultra SL 21 можна написати трьома словами – легкість, технологічність та стиль. Це ті бутси, які повертають на футбольне поле технологію, що кидає виклик гравітації. За останні кілька сезонів стався очевидний зсув тенденції, оскільки бренди прагнуть створювати більш стійкі конструкції бутс зі ставкою на їх легкість.

Відразу позначимо, що історія Puma із силуетом Ultra SL була неоднозначною. Деякі моделі були успішними, а в деяких можна було відіграти від сили 10 ігор. За рекордну легкість доводилося платити якістю та надійністю взуття. Проте цей момент уже у минулому. Практично…

Ставка на легкість та якість

В останньому випуску розробники переробили основну концепцію та створили щось, що має (теоретично) прослужити трохи довше, ніж попередники. Тобто бренд пограв у лідера ринку з виробництва рекордно легких бутс і зрозумів, що тепер потрібно робити ще ставку і на надійність своєї продукції.

Puma Ultra SL 21

Поліпшення якості частково відбулося завдяки модернізованому верху із тонкої тканої сітки. Вона покрита вдосконаленою ультратонкою оболонкою з термополіуретану. У результаті ми отримали легкий і міцний верх, здатний витримувати більш-менш серйозні навантаження. Ми б це не назвали чимось реально надійним. Однак, роблячи огляд Puma Ultra SL 21, ми переконалися в тому, що на тлі моделей 2020 року новий верх став набагато міцніше.

Підошва виготовлена ​​з використанням ексклюзивної технології Pebax для підтримки передачі енергії при блискавичному прискоренні. У поєднанні з інноваційним верхом ця легка пластина робить бутси Ultra SL 21 одними з найшвидших моделей, доступних сьогодні на спортивному ринку.

бутси Puma Ultra SL 21

До речі, ці бутси випущені обмеженим тиражем, доступним лише в одній гамі кольорів. Цей огляд Puma Ultra SL 21 ми робимо на базі забарвлення, яке офіційно вказано як “Aged Silver/Black/Elektro Aqua”. І так, цей дизайн є частиною пака Tech Pack.

Відчуття на ногах

Як вони відчуваються на ногах? Вони надзвичайно легкі. Повірте, ви помітите різницю, коли одягнете їх на ноги. Перша примірка нас сильно збентежила, оскільки початкові відчуття були дуже розмиті. Ще в руках ти відчуваєш легкість бутс, але коли ти їх взуєш, ти мимоволі перевіриш ще раз, а чи точно ти взувся. Тебе не залишає почуття, що ти босий, тому що вага взуття не відчувається. Тільки стиснення стопи нагадує тобі, що ти реально взутий. Це спочатку призводить до деякого замішання з незвички.

Перше, що ви помітите, коли одягнете Puma Ultra SL 21, це те, як матеріали верху облягають вашу стопу. Надтонкий верх приймає форму вашої стопи, забезпечуючи не сильно щільну посадку, але все ж таки впевнену фіксацію. І це прямо з коробки. Загалом адаптивний матеріал відпрацьовує відмінно, але все одно краще він сідає, коли трохи розігріється під час гри.

Щодо підбору розміру, просто дотримуйтесь свого нормального розміру. Вони чітко відповідають розмірній сітці Puma, не маломірять і не більшемірять. І це добре, тому що наш розмір відмінно підійшов від минулих моделей Puma і Nike. Однак відзначимо, що матеріал верху через гру-другу все одно трохи потягнеться. Це звичайна справа для нових бутс, що легко регулюється шнурівкою.

Робота з м’ячем

Важливо, що матеріал верху забезпечує природне відчуття м’яча. Таким чином, ви відчуєте все, що стосується верху, трохи більше ніж в інших бутсах. Тобто над своєю технікою обробки м’яча доведеться попрацювати. Ця модель не вибачить вам недбалості, тут доведеться зосереджено працювати з м’ячем. Принаймні спочатку, поки ви будете адаптуватися до надтонкого матеріалу.

підошва Puma Ultra SL 21

Також зазначимо, що сильні передачі та удари по воротах сильно віддають у ноги. Якщо ви граєте в холодну погоду, то відразу помножуйте свої болючі відчуття в кілька разів. В іншому пластина підошви дуже чуйна, чудово гнеться, а комбінація шипів дозволяє цілком комфортно грати навіть на сирому газоні. Хоча ми вже забули, коли ми спостерігали якісь проблеми із шипами у топових бутс.

Загалом ми вражені тим, як Puma переробила цю версію надлегких швидкісних бутс. Час покаже, чи вони виправдають свою ціну, оскільки ціна цієї новинки явно каже, що вона не для всіх.

Наша думка

Ми тестували бутси кілька тижнів, і у нас склалося деяке враження про цю модель. У нинішньому вигляді вони пройшли 4 гри в цілості та безпеці. Щоб перевірити їхню загальну довговічність, звичайно ж, потрібно відіграти набагато більше ігор. Але на сьогодні вони чудово тримаються, і жодного зносу на них ми не помітили. Проте свою думку ми вам все ж таки озвучимо.

матеріал верху SL 21

Давайте будемо чесними, якщо ви хочете купити бутси лінійки SL, ви повинні усвідомлювати, що вони не прослужать так довго, як звичайні бутси. Ні, правильніше буде сказати, що вони прослужать менше, ніж оригінальна модель Ultra. А якщо ви бігали до цього в класичних моделях на основі шкіри чи синтетики, то їх термін служби стане ще меншим. Це ми говоримо не лише щодо свого, а й чужого досвіду.

Та й взагалі, ви бачили хоч одного професіонала, хто сьогодні виступає у цій моделі? А це є показником. Роблячи огляд Puma Ultra SL 21, ми розуміли, що це ще сира версія того, що в майбутньому вийде на масовий ринок. Бренд експериментує на нас із вами. Він перевіряє, які тренди можна продавати, та як на них реагує ринок. У майбутньому цю модель допрацюють до того стану, що вона буде номером один у футбольному світі. Однак для цього потрібен час та експерименти розробників. Але вже сьогодні видно, що вони рухаються у правильному напрямку.