Через рік після запуску силуету Future Z, компанія Puma модифікувала свою новинку до версії 1.3. Звичайно ж, ставка робилася не лише на зміну дизайну, а й на доопрацювання деяких технічних моментів. Що ж, саме час детально поглянути на Puma Future Z 1.3 і показати вам, чого варті ці бутси.

Дизайн

Насамперед поговоримо про стиль. Між Future Z 1.2 і новими Future Z 1.3 є візуально відмінна різниця в дизайні. Всі головні елементи залишилися на місці, але забарвлення викликало питання. Поєднання чорного та помаранчевого – вже досить знайома колірна схема, яка заходить більшості. А де сміливі експерименти, які ми спостерігали раніше?

бутси Puma Future Z 1.3

Якщо чесно, від цієї новинки очікувалася якась експресія чи чергові кислотні комбінації кольорів. Проте цього разу розробник вирішив іти перевіреним шляхом. Докоряти його за це не варто, тому що минулі релізи показали, що дизайнери готові до будь-яких експериментів. Вважатимемо, що це якась «відпустка» перед чимось несподіваним.

Читайте також: Огляд бутс Puma Ultra 1.3

Комфорт

У цьому питанні немає нічого нового. Puma Future Z 1.3 залишилися такими ж зручними. Сміливо можна сказати, що ці бутси одні із найзручніших на ринку. Не дарма ж ця модель (ми маємо на увазі версію 1.2) увійшла в нашу підбірку найзручніших бутс для широкої стопи, а також присутня в багатьох підбірках бутс з різних позицій на полі.

Puma Future Z 1.3

Але з версією 1.3 бренд все ж таки вносить деякі поліпшення для покращення комфорту. Нове трикотажне покриття стало дуже гнучким, а верх ідеально пристосовується до ноги. Час на адаптацію бутс до стопи зводиться до нуля. Таке відчуття, що у новинку влізе стопа будь-якої ширини. При цьому почуватиметься досить комфортно.

Усередині бутс у нас є свого роду пінопластова підкладка, яка створює враження тапок. Це допомагає фіксації стопи та досить зручно за відчуттями. І ще одна важлива додаткова деталь: шнурки тепер виходять за межі бутсів на відміну від старої версії. І це справжній плюс. Візуально це не надто важливий фактор, але на практиці це зручне рішення.

Ігрові відчуття

Отже, стиль у порядку, комфорт у порядку, але як щодо поведінки бутс у грі? Як поводяться розрекламовані виробником ADVANCED CREATORS ZONES? Відчуття під час гри Puma Future Z 1.3 ідентичні минулій моделі.

Нова пара становить одне ціле з ногою і дарує якісний контакт із м’ячем. Поєднання CREATORS ZONES та покриття верху, розробленого для забезпечення зчеплення, добре працює.

пума фьюче 1.3

У суху погоду грати у таких бутсах – одне задоволення. А ось у сиру текстиль все ж таки трохи вбирає в себе вологу. Але це типова проблема будь-яких бутс такого формату. Так, є спеціальне покриття, але на практиці воно не відпрацьовує на 100%. Можливо, у майбутньому це виправять.

Головна зміна

Тут ми трохи повторимося. Точніше, ще раз зробимо акцент на головній зміні цієї новинки. З моменту свого запуску силует Future Z виділявся серед інших пар на ринку компресійним ремінцем FUZIONFIT+. А для Future Z 1.3 він був перероблений та трохи виправлений. Якщо перша версія вже була цікава багатьом цією технологією, то нова дійсно актуальна у підтримці стоп будь-якої «комплекції».

Сьогодні на 100% можна сказати, що в цих бутс можна вже грати без шнурків. Компресійна стрічка акуратно, але при цьому досить надійно “окутує” стопу і фіксує її всередині бутс. Звичайно, в цьому їй допомагає і «внутрішнє шкарпетка». Такий тандем чудово працює, а шнурки за рахунок таких технологій відходять на другий план.

Хоча для деяких стоп з унікальними фізіологічними властивостями не зайве підрегулювати посадку за допомогою шнурків. Все ж таки текстиль з часом має властивість тягтися. Це неминуче. І тут на допомогу знову приходять шнурки, які компенсують хват компресійної стрічки.

Підошва

На рівні підошви все без змін. Вона легка, гнучка та добре реагує на зміни напрямку. Власне це все, що ми вимагаємо від підошви футбольних бутс. Тут важко щось додати. Підошва Puma Future Z 1.3 також добре відпрацьовує, як і в попередній версії. При цьому вона відмінно поводиться навіть на мокрому газоні.

підошва Puma Future Z 1.3

Надійність

Завжди важко судити про довговічність взуття протягом короткого періоду тестування. Але одна проблемка все ж таки була помічена – фарба на підошві почала швидко відлущуватися. Можливо, це лише наш випадок, і на інших парах такого не станеться. При цьому це тільки питання естетики. Проте все одно дивно, що на нових бутсах таке стається.

І ще варто пам’ятати одну річ про всі існуючі версії Puma Future Z – вони при посиленій експлуатації дещо тягнуться. Це нормально. Рішення тугішої посадки вирішується шнурівкою.

Ціна

Це, безумовно, одна із сильних сторін Future Z 1.3 та PUMA в цілому, оскільки елітні пари бренду продаються за 200 євро, а у конкурентів – по 250 євро. Вам пропонується нижча ціна і рівні або навіть переважаючі характеристики, які є у топових продуктів конкуруючих компаній. Що вам ще потрібне?

Висновок

Нове покоління Future Z – це успіх. Виробник знав, як зберегти те, що робило їх бутси сильними. При цьому не забув змінити свої умовно слабкі сторони, щоб стати найсильнішою парою на ринку футбольних бутсів.

Дизайн тут відходить на другий план, коли ти взуєш ці бутси. Дизайн – це смаківщина. Нам він не сильно зайшов, хоча наші товариші кажуть, що забарвлення – гармата. Технологічно бутси просто шикарні. Подобається, що бренд працює над покращеннями та фіксує ті зони, які реально потрібно трохи допрацювати.