Якщо до цього моменту на бутси Puma Future Z можна було дивитися лише з вітрини, в інтернеті і робити огляд висланої тестової моделі, то тепер ситуація змінилася. У нас з’явилася можливість не тільки детальніше оцінити новинку зі свіжого пакету Game On, але й протестувати її у справі.

Puma Future Z 1.1

Це буде невеликий звіт про наші враження, які ми отримали при знайомстві з новинкою. Трохи розповімо про ключові технології і як вони працюють. Чи працюють вони взагалі? Думаємо, це питання найбільше хвилює тих, хто має на меті придбати топові Puma Future Z, які у 2020 носив Неймар та деякі інші амбасадори компанії.

Дивіться також: Огляд бутс Puma Ultra 1.1

Трохи про технології

Почати варто з того, що новий силует Puma Future Z побудований навколо адаптивного компресійного ременя FUZIONFIT+, що забезпечує оптимальну фіксацію бутс і підтримку при різких рухах. Крім цієї еластичної стрічки, як фіксатор працює також і шнурівка з ширшою посадкою в області підйому, що, до речі, виявилося дуже зручною фішкою, хоча спочатку ми сумнівалися, що це реально функціональне рішення.

технологіі Puma Future Z 1.1

Верх виготовлений із нового інноваційного трикотажного матеріалу, покритого тонким шаром GripControl Pro для забезпечення чудового торкання та контролю м’яча. Покриття робоче, відмінно чіпляє м’яч, а сам матеріал дуже м’який і прямо з коробки сідає по стопі.

підошва Puma Future Z 1.1

Внизу ми маємо підошву Dynamic Motion System, розроблену для покращеного зчеплення. Основа нової підошви – це приваблива Z-подібна форма. Що це дало? Знижена вага, покращена фіксація на 360 градусів навколо стопи та стабільна пластина для швидких ривків. Тут ніби важко посперечатися. Підошва дуже зручна та легка. Однак важко сказати, що всі її найкращі якості залежать саме від Z-подібної форми. Думаємо, що подібного ефекту можна було досягти і на старих форматах пластин, які сьогодні роблять інші виробники.

Небагато особистої думки

Скажімо, бутси Puma Future Z не позбавлені маркетингової основи. Вона ніби тут складає левову частку. Якщо порівнювати новинку зі звичайними Future останніх ревізій, то різниця за рівнем комфорту у них мінімальна. Так, адаптивна стрічка FUZIONFIT+ працює і вона відчувається. Це реально робоча технологія, за допомогою якої по суті можна обійтися і без шнурівки. До речі, думаємо, що в цьому і полягає майбутнє Puma Future Z – повністю уникнути шнурівки. Це вже зробили основні конкуренти, але компанія має свій шлях, яким вона впевнено йде.

шипи бутс пума фьюче 1.1

В іншому це звичайні бутси. Так, дуже зручно. Так, ефектні та стильні. Але також можна сказати і про інший топ бренду — Puma Ultra, у яких серед усіх лінійок бутс найлегша вага. Це більше схоже на стратегічний хід, коли треба було під Неймара випустити окрему лінійку і заразом надати новинку на зміну застарілих Future. Загалом це вдалося зробити, оскільки Z серія, перебуваючи ще на початку свого шляху розвитку, вже привернула до себе чимало уваги.