Новий силует отримав оновлення буквально одразу після свого релізу. PUMA Future Ultimate DNA – наступне покоління бутс, що покращує всі аспекти продуктивності базової моделі. Звичайно ж, представником цієї новинки став Неймар, а у жіночому футболі її представить Джулія Гроссо.

PUMA Future Ultimate DNA

Чим відрізняється Future DNA від оригіналу? Більшою мірою відмінність полягає у повністю переробленому верхі FUZIONFIT360 із комбінацією технології PWRTAPE. Остання технологія надає бутсам зигзагоподібний вигляд, що вийшов за рахунок подвійної сітки та еластичного трикотажу. Таке комбо забезпечує більш адаптивну та підтримуючу посадку. Відзначимо і 3D-текстури у ключових зонах контакту для покращення зчеплення з м’ячем та контролю під час передач, дриблінгу та ударів.

бутси PUMA Future Ultimate DNA

Стійка п’ята, гнучка передня частина стопи та підошва Dynamic Motion System другого покоління – все це забезпечує зчеплення та маневреність при непередбачуваних змінах темпу та напрямку руху.

підошва PUMA Future Ultimate DNA

По суті, PUMA Future Ultimate DNA – це натяк, що в 2023 році на плеймейкерів чекає багато новинок на базі силуету Ultimate. Що ж, натяк зрозумілий, очікуємо.