Пройшло п’ять років з того часу, як ПСЖ та Джордан повністю змінили хід футбольної культури, якою ми її знаємо. За минулі роки в результаті співпраці було випущено аж 10 форм для найкращої команди Ліги 1.

Ці форми ми бачили як домашні або виїзні комплекти, а також у форматі третіх або четвертих футболок. Причому, починаючи з кампанії 18/19 років, було по два випуски щосезону. Така частота релізів продовжується, незважаючи на ексклюзивність контракту ПСЖ з баскетбольним брендом, термін дії якого незабаром закінчується. Для нас це привід скласти рейтинг 10 форм PSG x Jordan, оскільки там є, на що подивитися.

1. Гостьова форма ПСЖ 22/23

Виїзне екіпірування поточного сезону – це найгірша форма усієї серії ПСЖ та Джордан. По-перше, це якось прісно порівняно з тим, що було раніше. По-друге, чи випадково це не спроба скопіювати дизайн четвертої футболки 18/19?

Гостьова форма ПСЖ 2023

9. Четверта футболка 21/22

Це красиво та стильно. До того ж, це ще навіює баскетбольним стилем. Єдиним недоліком було те, що це був той самий шаблон, що й домашня футболка цього сезону лише зі зміною кольору.

Четверта футболка 21/22

8. Четверта футболка 20/21

Ця футболка, мабуть, була найекспериментальнішою з усіх. Якби це не було результатом співпраці ПСЖ та Джордан, можливо, в деяких колах цей «твір мистецтва» не був би сприйнятий так прихильно. Однак, враховуючи стилістику клубу та експериментальні нахили бренду, це сміливо, з якогось боку цікаво і навіть частково стильно.

Четверта футболка 20/21

7. Третя футболка 20/21

А ось це кардинальне віддалення від усіх попередніх колірних схем футболок. Такий дизайн — це посилання на кросівки Air Jordan VII, в яких дебютував Майкл Джордан на Матчі всіх зірок НБА в 1992 році. «Сімка» була першою парою бренду у бордовому кольорі, і він чудово транслювався на футбольному полі.

Третя футболка 20/21

6. Четверта футболка 18/19

Дебют спільної роботи ПСЖ та Джордан у 2018–2019 роках викликав, мабуть, більше ажіотажу, ніж будь-який інший реліз в історії. І він не розчарував. По-перше, це була форма елітного рівня, яка одразу розлетілася по всьому світу. По-друге, це була перша футбольна форма, випущена нефутбольним брендом.

Четверта футболка 18/19

5. Домашня форма 21/22

Уявіть собі ситуацію, коли Nike передає своєму дочірньому бренду Jordan шити форму для однієї з найкращих своїх команд. Не просто форму, а домашню, яка є обличчям команди. Jumpman з першої спроби досяг успіху в дизайні, відхилившись від традицій і додавши в дизайн баскетбольну естетику. Звичайно ж, вся увага у новій стилістиці дісталася шортам, які своїм зовнішнім виглядом нагадували баскетбольні.

Домашня форма 21/22

4. Гостьова форма 19/20

Вплив Jordan на дизайн виїзної форми 19/20 був глобальним. Баскетбольний бренд уникнув традиційних футбольних шаблонів і якихось стійких клубних стилістик парижан. Він залив виїзний комплект культовим інфрачервоним відтінком, який вперше був представлений на кросівках Air Jordan VI ще 1991 року. Один із найяскравіших дизайнів клубу в історії, а також любов до цієї футболки по всьому Парижу.

Гостьова форма 19/20

3. Четверта футболка 22/23

Це останній реліз на момент написання матеріалу. І, знаєте, це виглядає приголомшливо. Темна основа та зв’язок з містом вогнів надають йому додаткового змісту, але кому потрібні ці сенси, коли це виглядає просто добре? Під світлом прожекторів Ліги чемпіонів ця форма має виглядати чудово.

Четверта футболка 22/23

2. Третя футболка 18/19

Дебютна версія форми, яка вперше вийшла у темному виконанні. Похмура естетика з елементами мінімалізму тоді здивувала багатьох. До речі, судячи з опитування вболівальників клубу, цей дизайн залишається одним із улюблених, оскільки він легко поєднується із повсякденним кежуалом одягом.

Третя футболка 18/19

1. Четверта футболка 19/20

Ця форма відображає все, що має бути у футболці PSG x Jordan. Nike покірно відсуває свій Swoosh убік, щоб дозволити логотипу Jumpman сісти на трон. Приталена чорна форма з яскравим французьким триколірним прапором, що йде посередині джерсі, викрала серця багатьох. Вона також є фаворитом нашої редакції, оскільки чудово виглядає не лише на полі, а й у повсякденному житті під будь-який одяг.

Четверта футболка 19/20