Баскетбольний бренд Jordan представляє нову виїзну форму ПСЖ на сезон 22/23. Вона буде представлена ​​під час матчу-відкриття японського туру парижан проти чинного чемпіона J-ліги Кавасакі Фронтале на Національному стадіоні Токіо 20 липня.

Виїзна форма ПСЖ 22/23

ПСЖ і Jordan продовжують свій союз, незважаючи на те, що ексклюзивність їхньої угоди добігає кінця. Тепер два бренди представили нову виїзну футболку, дизайн якої віддає шану легендарному стадіону «Парк де Пренс». Цього року він відзначає своє 50-річчя. На сьогоднішній день парижани зіграли на його полі 1147 матчів.

Гостьова форма ПСЖ 2023

Цей комплект презентують разом із лінійкою одягу для тренувань, а також із комплектом одягу на кожен день. Новий мерч клубу включає довгоочікувані кросівки Air Jordan 5 Low PSG, які були представлені світу в липні американським баскетболістом Зайоном Вільямсоном під час візиту на Quai 54 до Парижа.

Виїзна форма ПСЖ 2023

Що стосується самої гостьової футболки, то це переважно сіра основа з чорними, коричневими та коричнево-сірими деталями. Нова виїзна форма ПСЖ 22/23 має зовнішній вигляд, що мало чим відрізняється від першої білої виїзної форми від Jumpman, випущеної ще в 2018 році.

Виїзна футболка ПСЖ 2023

Тут центральна смуга має градієнтне виконання, що зникає до її центру, щоб звільнити місце для спонсора Qatar Airways. Комір з одним ґудзиком додає родзинку в дизайн, а шорти виконані в стилі домашніх шортів минулого сезону, тобто в стилі «Чикаго Буллз».

Дивіться також: Домашня форма ПСЖ на сезон 22/23