На честь ямайських уболівальників клубу Арсенал компанія adidas випускає передматчеву форму для сезону 22/23. Перефарбувавши футболку в кольори ямайського прапора, ми отримуємо яскравий дизайн, який безперечно стане хітом.

Передматчева форма Арсеналу 22/23

Ми вже бачили кілька чудових передматчевих футболок цього року, але «Арсенал», можливо, перевершив їх усіх цим релізом. Нова футболка створена за тим же шаблоном, що інші футболки команд преміум-класу adidas. Тут той самий яскравий геометричний принт по всій поверхні, але з яскравою демонстрацією енергії та стилю прапора Ямайки.

Передматчева форма Арсеналу 2023

Кампанія поєднує у собі футбол і моду, і в ній беруть участь уболівальники на Ямайці, а також гравці «Арсеналу» у Лондоні. Футболку буде представлено на вихідних на карнавалі в Ноттінг-Хіллі, який повертається після дворічної відсутності через пандемію.

Передматчева футболка Арсеналу 2023

Коментуючи нову майку, півзахисник «Арсеналу» Еміль Сміт Роу, який сам родом із Ямайки, сказав:

«Футбол без уболівальників ніщо, і я пишаюся тим, що adidas та мій клуб продовжують підтримувати наших уболівальників із усіх верств суспільства. Це приголомшлива футболка, і я з нетерпінням чекаю на можливість її одягнути».

Також дивіться всі новини про екіпірування лондонського Арсеналу.