Модель Nike Tiempo Legend 9 “Made In Italy” створили в Монтебеллуні — будинку майстрів Nike. Власне, цього має бути достатньо, щоби повною мірою охарактеризувати якість новинки.

Nike Tiempo Legend 9 Made In Italy

Tiempo довгий час вважався найкласнішим силуетом Nike. Він розвивався протягом багатьох років, регулярно змінюючись, щоб гарантувати гравцям, що вони завжди вибирають актуальні для свого часу бутси. Тільки вдумайтеся, силуету Tiempo вже майже 30 років. Озирнувшись на свою історію, компанія Nike вирушає до Італії. А якщо бути точніше, то до комуни Монтебеллуна.

Nike Tiempo Legend 9 Зроблено в Італії

Монтебеллуна налічує всього 30 000 чоловік, але є домом для одних із найкращих у світі досвідчених шевців. Невелика команда проводить дні, ретельно створюючи елітні бутси Nike для спеціальних гравців з усього світу. Так, саме тут найкращі гравці світу виготовляють свої бутси на замовлення з індивідуальними розмірами для найточнішої посадки.

Читайте також: Детальний огляд бутс Nike Tiempo Legend 9

Саме тому Nike Tiempo Legend 9 “Made In Italy” — це серія бутс преміум-класу, а також знак найвищої якості футбольного взуття. Новинка виготовлена ​​із самої високоякісної шкіри Алжиру. Шкіра не оброблена, що надає бутсам характерного сірого кольору.

підошва Nike Tiempo Legend 9 MII

Думаємо, у дизайні ви помітили хром на підошві. Це данина поваги до сіро-срібної пластини Air Legend. Також зверніть увагу на лінії стібків, які виділяються через верхню частину, коли фірмовий логотип Swoosh «пролітає» від п’яти вниз збоку синім кольором. А, глянувши на п’яту, ви знайдете гарне відсилання до самої Монтебелуні + невеликий ярлик з італійським прапором.

бутси Nike Tiempo Legend 9 Made In Italy

З точки зору комфорту, це все ті ж сучасні Tiempo 9, тому ви отримуєте м’які пінопластові вставки на верхній частині для зручності торкання, адаптивний сітчастий язичок та легку підошву для швидкої та динамічної гри.