Nike знову занурюється у темряву, щоб показати нам нову версію «Shadow Pack». Цього разу пак включає нові Air Zoom Mercurial Vapor XV і Superfly IX, позбавлені майже всіх кольорів вперше з моменту їх початкового запуску.

Shadow Pack

Не так давно ми спостерігали останній пак Nike Shadow Pack, який вийшов у січні цього року. До нього входили моделі Mercurial Vapor XIV, Superfly VIII та Phantom GT II. Наприкінці квітня до них у тій самій стилістиці приєдналися і Tiempo Legend IX. Сьогодні ж відбувається заміна в основному складі бутс — з’являються нові Air Zoom Mercurial Vapor XV і Superfly IX. Ці моделі займають центральне місце, коли Phantom GT II і Tiempo Legend IX відходять на другий план.

Nike Shadow Pack

Подивимося правді у вічі, яскраві та сміливі забарвлення бутс, призначені для привернення уваги на полі, підходять не всім. Деякі люди хочуть залишатися непоміченими і дозволити своїй грі говорити за себе, насолоджуючись при цьому технічними перевагами останніх випусків.

Бренди це розуміють, і тому ми маємо чорні версії, такі як «Shadow Pack». Це перша можливість для тих, хто віддає перевагу більш тонкому підходу, насолодитися новими інноваційними Air Zoom Mercurial, як у версії Vapor XV з низьким вирізом, так і у версії Superfly IX з коміром.

Air Zoom Mercurial Vapor XV

Нагадаємо, що останній Shadow Pack був доповнений золотими вкрапленнями. В останній же версії пака представлені сплески різних кольорів, що відображають суть бутс. Модель Mercurial, яка представлена ​​в офіційній колірній гамі “Black/Dk Smoke Grey/Summit White/Volt”, кольором “volt” акцентує увагу на фірмовій технології Zoom довжиною три чверті.

Nike Air Zoom Mercurial Shadow Pack

Червоний колір використовується для позначення сміливих, потужних та контролюючих характеристик Phantom GT II. Ці бутси представлені в офіційному забарвленні “Black/Dk Smoke Grey/Summit White”.

Phantom GT II у чорному дизайні

І, нарешті, Tiempo Legend IX, що постачається в офіційній колірній гамі “Black/Dark Smoke Grey/Summit White”, роблять акценти синім. Це спокійний та впевнений колір, що відповідає характеру типового гравця Tiempo.

Tiempo Legend IX у чорному дизайні