Незважаючи на те, що весь світ захоплений чвертьфіналом чемпіонату світу 2022, Nike запускає Phantom GX наступного покоління.

Nike Phantom GX

Раніше ми вже бачили, що гравці збірної Англії на тренуваннях вже тестували новинку, тому мали уявлення, що на нас чекає найближчим часом. Крім того, незабаром старт нового року, тому настав час готуватися до нової гонки з конкурентами. Чому б її не розпочати самому на ЧС-2022? Відмінний хід, тим більше всі очікували оновлення популярного силуету.

Очевидно, що Phantom GX – це спадкоємець Phantom GT II. Це, як і раніше, універсальні бутси, призначені для гравців будь-якої позиції. Але це не було б оновлення силуету, якби у версію GX не додали кілька значних поліпшень.

Поліпшення

Почнемо з аспектів контролю та точності. Вони є ключовою особливістю лінійки Phantom, тому багато уваги та часу було витрачено на вдосконалення саме цих параметрів. Якщо бути точніше, то робота на них велася цілих два роки. По суті, вся ця робота втілена у вигляді основного нововведення бутс – матеріалу Gripknit.

силует найк фантом GX

Технологія Nike Gripknit — це величезний крок для бренду, і кажуть, що вона зробить революцію у світі футбольного взуття. Смілива заява, але актуальність сказаного ми зможемо перевірити лише згодом.

Читайте також: Історія лінійки Nike Phantom

Сам матеріал — природна еволюція трикотажної технології Nike, представлена в цьому випуску в сміливому кольорі “Hyper Pink”. Це суміш високоміцної пряжі з обробкою верхнього шару, що, по суті, створює матеріал Gripknit. Розробники запевняють, що створили найзбалансованіший матеріал для роботи з м’ячем. І не дарма у дизайні верху використовується графіка, що нагадує відбиток пальців. Це натяк оригінальності бутс для кожного їхнього власника.

бутси Nike Phantom GX

Звичайно ж, ви помітили, що головною візуальною особливістю Nike Phantom GX є те, що верхня частина Gripknit закриває нижню частину шнурівки, забезпечуючи велику зону для удару. Так, це ми вже раніше бачили, але суть у тому, що ця новинка поєднує ключові елементи від Phantom VNM і VSN, а також і від GT. Саме тому у новинку додали все, що працювало у попередніх поколіннях. Цим було збільшено продуктивність Nike Phantom GX до досконалості.

шнурівка найк фантом GX

Однією з головних рис нових бутс є система Ghost Lacing. Якщо ви пам’ятаєте, вона востаннє була помічена ще на Phantom VSN. Тепер же вона з’явиться на моделі Phantom GX у версії DF. Цим розробники забезпечують ще більшу різницю між варіантами з коміром та без нього. Це покриття забезпечує ширшу та чистішу зону удару. По суті, це максимальне наближення Nike до створення бутс без шнурків.

Підошва

Знизу на нас чекає оновлена підошва. Якщо пластина виконана в дусі останніх моделей, то конфігурацію шипів явно змінили. Ставку зробили на маневреність. Для цього компанія Nike обрала поєднання зіркоподібних та конічних шипів. «Зірочки» призначені для покращення зчеплення та швидкого прискорення, а конічні шипи потрібні для обертання та поворотів на місці.

підошва Nike Phantom GX

Думаємо, про оптимальну гнучкість та легку вагу підошви говорити не варто. У 2022 році всі бутси від топових виробників відрізняються дуже високотехнологічними рішеннями для створення підошв. Модель Nike Phantom GX не стала винятком. Та й дизайн у неї дуже привабливий. Залишилося лише випробувати новий формат шпильок у справі.

Висновок

Немає жодних сумнівів у тому, що Phantom GX вплине як на майбутній дизайн бутс, так і на результативність гравців на полі. На даний момент немає потреби в будь-яких масштабних маркетингових кампаніях для розкручування новинки. Nike із задоволенням відсидиться і дозволить бутсам говорити самим за себе, адже збірна Англія в них вийде грати, починаючи з чвертьфіналу Кубка світу. Це буде найкраща реклама релізу на весь світ.