Представляючи останню частину серії Dream Speed, Nike випускає бутси Air Zoom Mercurial Vapor XV та Superfly IX MDS 006, які носитимуть ключові спортсмени Nike, такі як Кіліан Мбаппе, Бруно Фернандес, Ада Хегерберг та Сем Керр.

Nike Mercurial Dream Speed ​​006

Серія Nike Mercurial Dream Speed, розроблена для вибраної кількості елітних спортсменів, не є повноцінним фірмовим виданням для одного спортсмена-одинака. Серія стартувала у вересні 2019 року, і з того часу було випущено ще чотири частини, кожна з яких присвячена темі швидкості. Тепер ми отримуємо шосту версію у лінійці та першу в поколінні Air Zoom Mercurial. Вона представлена у яскравій та свіжій кольоровій гамі «Cobalt Bliss/Black/Fuchsia».

бутси Nike Mercurial Dream Speed 006

Багатошарові цифрові тони з металевою та змінною колірною обробкою додають глибину і вібрацію спотвореної квіткової графіки. Дизайн можна назвати «квітковим», тому що він черпає натхнення у кольорах, як символ визнання заслуг елітних гравців.

підошва Nike Mercurial Dream Speed 006

Так, знову все вийшло хитромудро з розшифровкою стилістики, але у Nike все так глибоко і часом незрозуміло для обивателя.