Nike випускає свою першу колекцію бутс нового сезону 22/23. Бренд робить це якраз перед стартом англійської Прем’єр-ліги, щоб взути своїх амбасадорів у новий дизайн. Що ж, знайомтеся перед вами Nike Lucent Pack. Пак виділяється сміливою естетикою, створеною для того, щоб виділятися на полі. І, повірте, жовтий колір чудово виглядає на зеленому газоні.

Nike Lucent Pack

Nike входить у новий сезон, озброївшись лінійкою Mercurial нового покоління. Власне, вона очолює Nike Lucent Pack. Офіційно забарвлення називається “Yellow Glow/Sunset Stroke”, яке буде панувати на Air Zoom Superfly і Air Zoom Vapor.

люцент пак

При цьому повертається і фірмовий знак Air Zoom, якому приділяється особлива увага у свіжому дизайні.

Nike Tiempo Legend IX Lucent Pack

У пак увійшла і модель Tiempo Legend IX із досить типовим для неї зовнішнім виглядом. Основна палітра кольорів «Guava Ice» замінює звичне нам біле тло для логотипу Swoosh в забарвленні «Sunset Glow». Саме таким дизайном свушу відбувається зв’язок цієї моделі з усім паком Lucent Pack.

підошва Tiempo Legend IX Lucent Pack

Зазначимо і чорні контури, які розбавляють світлу колористику та роблять хоч якісь акценти, за які може зачепитися погляд.

Nike Phantom GT II Lucent Pack

Модель Phantom GT II, ​​яка знову випускається у версії зі збільшеним коміром (DF) та нижчим вирізом, комбінує кольори «Glacier Ice/Black/Yellow Strike». На відміну від Tiempo з цього ж пака, фантоми виглядають живими і не такими нудними за рахунок контрастного блакитного кольору в основі верху та достатку чорних акцентів.

Читайте також: Nike Air Zoom: всі бутси з 1996 по 2022 рік

Загалом, Nike Lucent Pack подобається своєю яскравістю. Однак помітно, що найкращий дизайн отримали саме фаворити пакету – Air Zoom Superfly та Air Zoom Vapor. На них робиться ставка і, схоже, початок АПЛ зробить ці бутси найпопулярнішими по всьому світу. А взагалі, цей реліз можна назвати типовим для бренду, який радує нас щоліта чимось яскравим.