Знову в цю пору року, коли температура за вікном стрімко падає, Nike випускає версію офіційного м’яча Прем’єр-ліги Hi Vis, яка використовуватиметься протягом зимового періоду сезону 22/23.

Nike Hi Vis Premier League 22-23

Ми отримали таку саму модель м’яча Flight ball, яка використовувалася протягом перших трьох місяців сезону 22/23, тільки цього разу в більш яскравій кольоровій гамі «Yellow/Purple/Red». Перед нами та сама графіка, натхненна 90-ми роками, яка відсилає до 30-річчя заснування Прем’єр-ліги далекого 1992 року. Ну, і, звісно, ​​яскравий жовтий колір, який буде добре помітний на зимових матчах АПЛ.

зимовий м'яч АПЛ Nike Hi Vis 2023

З технічної точки зору це все та ж модель Flight ball, тільки з яскравим дизайном та оновленою графікою. Тут домінує технологія AerowSculpt, яка сприяє руху повітря навколо м’яча, а не захопленню його поверхні. Це зменшує коливання сфери для більш передбачуваного та стабільного польоту. Окрім цього, технологія надає м’ячу унікального зовнішнього вигляду. Також у м’ячі Flight ball використовуються 3D-чорнила Nike All Conditions Control (ACC) для нанесення графіки вздовж Nike AerowSculpt.

Дивіться також: Усі м’ячі АПЛ з 1992 по 2022 рік