Незважаючи на те, що вся увага зараз націлена на чемпіонат світу 2022, New Balance та Stone Island презентували свою першу спільну футбольну колекцію.

Рахім міряє нову колекцію

Про зв’язок між New Balance та Stone Island було вперше оголошено ще 2021 року, коли два бренди прагнули розвивати партнерство в галузі взуття. Плоди співробітництва вперше з’явилися на ногах Рахіма Стерлінга у жовтні того ж року. Тепер бренди випускають свою першу спеціальну футбольну колекцію, яка також повинна ознаменувати дебютну в їхній історії появу італійського бренду спортивного одягу на полі.

бутси New Balance Stone Island

Очолює колаборацію обмежена бутс серія New Balance x Stone Island Furon v7. Вона представлена ​​в новому камуфляжному принті, що віддає шану знаменитому архівному камуфляжу Stone Island, розфарбованому вручну. Тут ми бачимо всім знайомий компас Stone Island та логотип New Balance. Модель Furon v7 з інноваційним верхом Hypoknit, сітчастою підкладкою та зміщеною шнурівкою забезпечує надійну фіксацію, а також відрізняється збільшеною зоною удару.

Ще одним компонентом колекції є футбольна форма Stone Island x New Balance. Проте вперше її було представлено ще у вересні британським репером Дейвом на його турнірі Santan Cup у Бразилії.

колекція New Balance та Stone Island

Колекційне видання, що включає майку та шорти, прикрашене оригінальним малюнком камуфляжу Stone Island і силіконовою аплікацією культового логотипу у вигляді компаса. Однотонні чорні гетри доповнюють футбольний образ, де можна повноцінно екіпіруватися для гри.

Всі три предмети набору Stone Island Kit виготовлені зі 100% переробленого поліестеру та упаковані в індивідуальну подарункову коробку.